Κοπή πίτας Συνδέσμου Αποφοίτων

Παλαιοί καθηγητές του Σχολείου. Από αριστερά προς τα δεξιά : Ο κ. Γδοντέλης Ευάγγελος Φιλόλογος, ο κ. Μανούκας Ιωάννης Φιλόλογος, ο κ. Σκούρας Δημοσθένης Βιολόγος, ο κ. Στεργίου Παναγιώτης Μαθηματικός, η κ. Ανούση Ρένα Εικαστικός.
Ο προηγούμενος πρόεδρος του Συνδέσμου κ. Δ. Παπαδημητρίου.
Ο νυν Πρόεδρος του Συλλόγου κ. Θάνος Τσιμπερδώνης , μαζί με τον Αντιπρόεδρο κ. Τάσο Τσάτσο κόβουν την πίτα.
Οι απόφοιτοι τιμούν τον απόφοιτο – τζαζίστα κ. Δημήτρη Βασιλάκη.
Οι απόφοιτοι τιμούν τον επί χρόνια Διευθυντή του Γυμνασίου της Ευαγγελικής και Συντονιστή εκπαιδευτικού έργου κ. Νίκο Λινάρδο
και τον μουσικοσυνθέτη Αλέξανδρο Ιακώβου
Ο κ. Σταύρος Γυφτόπουλος Αναπληρωτής καθηγητής Ε.Μ.Π., μαζί με τον κ. Διαμαντόπουλο Δημήτρη μαθητή του αρχιτέκτονα Αλέξανδρου Τομπάζη παρουσιάζουν σχέδια για την επέκταση του κτιριακού συγκροτήματος της Ευαγγελικής Σχολής.
Οι απόφοιτοι Σιάφου Βασιλική και Χριστόπουλος Νίκος ενημερώνουν για τις δραστηριότητες του Θεατρικού Ομίλου Αποφοίτων