Πρακτικό Αποσφράγισης Προσφορών για Εκδρομή στη Ρώμη

Πράξη 3η/12-10-2023

Σήμερα Πέμπτη 12/10/2023 και ώρα 11.00 στο γραφείο της Διευθύντριας του Προτύπου ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης συνήλθε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών από τα τουριστικά πρακτορεία για την προγραμματισμένη εκπαιδευτική μετακίνηση μαθητών-μαθητριών του σχολείου μας στη Ρώμη, αποτελούμενη από:

1. (Πρόεδρος) Λασκαρίδου Αντιγόνη, Διευθύντρια

2. Αρναούτη Ειρήνη, καθηγήτρια

3. Θώδης Γεώργιος, καθηγητής

4. Μουντζουράκης Δημήτριος, πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής

5. Καλογιάννη Αικατερίνη, εκπρόσωπος μαθητών.

Κριτήρια

Πρακτορεία Τιμή/μαθ Ξενοδοχεία Δωμάτια Επιπλέον παροχές Παρατηρήσεις
IQ Holidays 625 ευρώ 4* Τρίκλινα ή τετράκλινα Η τιμή είναι με πρωινό.
Gassi Holidays 655 ευρώ 4* Τρίκλινα ή τετράκλινα Η τιμή είναι με πρωινό.

Υπέβαλλε ελλιπή δικαιολογητικά.

Synthesis Group 665 ευρώ 4* Τρίκλινα ή τετράκλινα Η τιμή είναι με πρωινό.

Υπέβαλλε ελλιπή δικαιολογητικά.

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της τη με αρ. 20883/ΓΔ4/12/2/2020, (ΦΕΚ 456 Τ. Β΄, 12-2-2020) Υ.Α. περί Σχολικών εκδρομών, τους όρους της προκήρυξης και τα παραπάνω κριτήρια, αξιολόγησε τις προσφορές που κατατέθηκαν εντός των χρονικών ορίων.

Αποφάσισε

Να επιλέξει ως πιο συμφέρουσα ως προς την τιμή (625 ευρώ), τα κριτήρια και τις προϋποθέσεις της προκήρυξης, την προσφορά του τουριστικού πρακτορείου IQ Holidays.

Η Πρόεδρος Τα μέλη
Αντιγόνη Λασκαρίδου Αρναούτη Ειρήνη