Βράβευση μαθητριών του σχολείου μας από την Εστία Νέας Σμύρνης

Συγχαρητήρια στις μαθήτριές μας Βασιλική-Χριστίνα Ζιώγα και Γεωργία-Θεοδώρα Ζώρα του τμήματος Γ1 και στην απόφοιτό μας Παναγάκη Χιονία καθώς και στην καθηγήτρια Αγγλικών κ. Αρναούτη Ειρήνη και τον φιλόλογο κ. Θώδη Γεώργιο για τη βράβευση του ιστορικού ντοκιμαντέρ τους ?Μνημοσύνη? από την Εστία Νέας Σμύρνης. Το ντοκιμαντέρ δημιουργήθηκε στο πλαίσιο του μαθητικού διαγωνισμού βίντεο της Εστίας με θέμα “Μικρά Ασία, Χαίρε!”, ο οποίος υλοποιήθηκε κατά το σχολικό έτος 2019-2020. Μπορείτε να δείτε το ντοκιμαντέρ εδώ.

Σήμερα, Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2020, έλαβε χώρα στην Εστία Νέας Σμύρνης η τελετή βράβευσης σε κλειστό κύκλο και με αυστηρή τήρηση των μέτρων προστασίας από τον Covid-19.

Επισυνάπτονται τα βραβεία των μαθητριών και φωτογραφίες από την τελετή βράβευσης.