Διάκριση στην 37η Ολυμπιάδα Μαθηματικών

Συγχαρητήρια για το χρυσό μετάλλιο που κατέκτησε στην 37η Ολυμπιάδα Μαθηματικών ο Δημήτρης Εμμανουήλ της Β΄λυκείου 다운로드. Καλή επιτυχία στον προκριματικό για την ένταξή του στην Εθνική ομάδα.

Στην Ολυμπιάδα συμμετείχαν 11 μαθητές μας της Α΄λυκείου, 2 της Β΄λυκείου και ένας της Γ΄ λυκείου 다운로드.

Οι διαγωνισμοί Μαθηματικών αποτελούν τους παλαιότερους και απαιτητικότερους διαγωνισμούς για μαθητές και ακόμα και μόνο η συμμετοχή στην Ολυμπιάδα αποτελεί μεγάλη τιμή και επιτυχία m16 서버.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας και γιατί οι περισσότεροι έλυσαν έως και τρία προβλήματα και πραγματικά πρέπει να αισθάνονται υπερήφανοι για αυτό 올댓뮤직 다운로드! Ειδικά οι μαθητές Α΄λυκείου έχουν κάνει σημαντική προεργασία, ώστε με περισσότερη δουλειά του χρόνου να προχωρήσουν ακόμα περισσότερο 강하나 하체스트레칭!

Συγχαρητήρια και στους καθηγητές τους που τους εκπαιδεύουν και στον Υποδιευθυντή κ radmin. Χασάπη που επί χρόνια διδάσκει στον Όμιλο Αριστείας των Μαθηματικών.