Κοπή πίτας Συνδέσμου Αποφοίτων

Παλαιοί καθηγητές του Σχολείου 다운로드. Από αριστερά προς τα δεξιά : Ο κ. Γδοντέλης Ευάγγελος Φιλόλογος, ο κ. Μανούκας Ιωάννης Φιλόλογος, ο κ 육혈포 강도단 다운로드. Σκούρας Δημοσθένης Βιολόγος, ο κ. Στεργίου Παναγιώτης Μαθηματικός, η κ. Ανούση Ρένα Εικαστικός 컴퓨터 메모장 다운로드.
Ο προηγούμενος πρόεδρος του Συνδέσμου κ 다운로드. Δ. Παπαδημητρίου.
Ο νυν Πρόεδρος του Συλλόγου κ 진에어 앱 다운로드. Θάνος Τσιμπερδώνης , μαζί με τον Αντιπρόεδρο κ. Τάσο Τσάτσο κόβουν την πίτα.
Οι απόφοιτοι τιμούν τον απόφοιτο – τζαζίστα κ 마법사가 되는 방법. Δημήτρη Βασιλάκη.
Οι απόφοιτοι τιμούν τον επί χρόνια Διευθυντή του Γυμνασίου της Ευαγγελικής και Συντονιστή εκπαιδευτικού έργου κ 다운로드. Νίκο Λινάρδο
και τον μουσικοσυνθέτη Αλέξανδρο Ιακώβου
Ο κ 리쌍 mp3. Σταύρος Γυφτόπουλος Αναπληρωτής καθηγητής Ε.Μ.Π., μαζί με τον κ. Διαμαντόπουλο Δημήτρη μαθητή του αρχιτέκτονα Αλέξανδρου Τομπάζη παρουσιάζουν σχέδια για την επέκταση του κτιριακού συγκροτήματος της Ευαγγελικής Σχολής 쿠루쿠루 다운로드.
Οι απόφοιτοι Σιάφου Βασιλική και Χριστόπουλος Νίκος ενημερώνουν για τις δραστηριότητες του Θεατρικού Ομίλου Αποφοίτων