5οι Μαθητικοί Αγώνες Επιχειρηματολογίας ? Αντιλογίας 2019

Συγχαρητήρια στους μαθητές του Ρητορικού Ομίλου του σχολείου μας (που λειτουργεί με υπεύθυνη καθηγήτρια τη Μαρία Λιτσάρδου) για τη συμμετοχή τους και για την ευπρεπή τους παρουσία και επίδοση στους 5ους Μαθητικούς  Αγώνες Επιχειρηματολογίας ? Αντιλογίας 2019 που πραγματοποιήθηκαν στο 1ο ΓΕ.Λ. Παπάγου το Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019. Οι Αγώνες συνδιοργανώθηκαν από το 1ο ΓΕΛ Παπάγου, το ΓΕΛ «Πολύτροπη Αρμονία», το 6ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης και την  Ελληνογαλλική Σχολή ?Jeanne D’Arc? υπό την αιγίδα του Δήμου Παπάγου-Χολαργού και με τη συνεργασία του ΔΠΜΣ «Ρητορική, Επιστήμες του Ανθρώπου και Εκπαίδευση» του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης της Σχολής Επιστημών της Αγωγής  του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.