Ευχαριστίες σε αποφοίτους μας.

Θερμές ευχαριστίες στους αποφοίτους μας :

Ειρήνη Αυγερινού, Εύη Ευαγγέλου, Άννα Κώτσα, Ανδρέα Μανιάτη, Παύλo Μαστρογιαννόπουλο, Φένια Μαυριδοπούλου, Μαριάννα Μητσιώνη, Οδυσσέα Παντελάκη, Αριστομένη Παπαδημητρίου, Χαρίλαo Πίπη, Σόνια Τσολάκου, Κατερίνα Χατζηαργύρη, Ιωσήφ Χατζηπαυλή

για την δωρεά στο Σχολείο του ποσού που τους αναλογούσε από την εκκαθάριση του προγράμματος Erasmus+ KA2 “Cinemaths Paradise” που είχε τρέξει στο παρελθόν στο Σχολείο μας και οι απόφοιτοί μας (τότε μαθητές) είχαν συμμετάσχει.

Από την δωρεά των αποφοίτων μας αγοράστηκαν τρεις βιντεοπροβολείς με τις βάσεις τους για τις αίθουσες του Σχολείου.

Η κοινωνική τους αυτή προσφορά είναι ιδιαίτερα συγκινητική στους δύσκολους καιρούς που ζούμε, αποδεικνύει την αγάπη τους για το Σχολείο και δίνει κουράγιο και σε εμάς στους εκπαιδευτικούς να συνεχίσουμε το έργο μας.

Παιδιά σας ευχαριστούμε!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων