Διαδικτυακή εκδήλωση παρουσίασης τμημάτων του Πανεπιστημίου Πειραιώς

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του τμήματος της Γ τάξης ομάδας προσανατολισμού Οικονομίας-Πληροφορικής παρακολούθησαν την Τετάρτη 11/5/2022 διαδικτυακή ενημέρωση για τα τμήματα του Πανεπιστημίου Πειραιώς που τους/τις ενδιαφέρουν. Η παρουσίαση πραγματοποιήθηκε από τον κ. Ανδρόνικο Καλίρη του γραφείου διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Πειραιώς, ο οποίος εστίασε στις επαγγελματικές προοπτικές κάθε τμήματος ξεχωριστά και απάντησε πρόθυμα στις ερωτήσεις των μαθητών/τριων μας.

Με αυτή την εκδήλωση ολοκληρώθηκαν οι ενημερωτικές παρουσιάσεις για Σχολές και Τμήματα των Πανεπιστημιακών Ιδρυμάτων της Αττικής (Πανεπιστήμιο Αθηνών, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής και Πανεπιστήμιο Πειραιώς) που ενδιαφέρουν μαθητές/τριες του τμήματος.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις εξετάσεις σε όλους!

C:\Users\user\Downloads\gop1.jpg

C:\Users\user\Downloads\gop2.jpg