Πίνακας εγγραφομένων στην Α Λυκείου για το σχολικό έτος 2022 – 2023 μετά από εξετάσεις.

Σας παραθέτουμε τον πίνακα των εγγραφομένων στην Α Λυκείου, για το σχολικό έτος 2022 – 2023, μετά από εξετάσεις, όπως  επικυρώθηκε από το Εποπτικό και Επιστημονικό Συμβούλιο του Σχολείου.

Εγγραφόμενοι Α Λυκείου 2022 2023 κατόπιν εξετάσεων
.

Προσοχή! Η εγγραφή πρέπει να γίνει μέσω του e-eggrafes, όταν ανοίξει η πρόσβαση στην εφαρμογή. Αναλυτικότερες οδηγίες για την εφαρμογή e-eggrafes θα αναρτηθούν αργότερα.

Για τους επιλαχόντες/ούσες:

Σε περίπτωση που κάποιος μαθητής από αυτούς που θα εγγραφούν αποφασίσει να μετεγγραφεί σε άλλο σχολείο (οι μετεγγραφές πραγματοποιούνται έως και τη λήξη του Α? τετραμήνου την 20η Ιανουαρίου) θα ειδοποιηθεί από το σχολείο ο πρώτος επιλαχών/ούσα βάσει των αναρτημένων πινάκων. Σε περίπτωση που αυτός/τή προσκομίσει αρνητική Υ/Δ για την εγγραφή του/της θα ειδοποιηθεί ο επόμενος κ.ο.κ.

Χ. Δ. Φανίδης