Eκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίου “ΤΑ ΑΚΡΟΚΕΡΑΜΑ” του καθηγητή του Γυμνασίου μας Μιχαήλ Μιχαλιού

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Προτύπου Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Προτύπου ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, διοργανώνει εκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίου “ΤΑ ΑΚΡΟΚΕΡΑΜΑ” του καθηγητή του Γυμνασίου μας Μιχαήλ Μιχαλιού. Στην παρουσίαση θα συμμετέχει και ο πρώην Διευθυντής του Γυμνασίου μας Νικόλαος Λινάρδος.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του Λυκείου της Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, το:  Σάββατο 12/3/2022, 11:00 – 13:00
και προσκαλούνται να την παρακολουθήσουν όλοι οι γονείς και μαθητές/τριες του σχολείου μας.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα τιμηθούν από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Προτύπου Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, οι Μιχαήλ Μιχαλιός και Νικόλαος Λινάρδος για το έργο και την προσφορά τους στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης.

Χ. Δ. Φανίδης