Πρόσκληση σε Ημερίδα Πληροφορικής για Εκπαιδευτικούς και Μαθητές

Το Πρότυπο Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης σας προσκαλεί στην Ημερίδα που διοργανώνει στο Ίδρυμα Ευγενίδου (Λ. Συγγρού 387, Π. Φάληρο) την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018 (10 π.μ.-7 μ.μ.) με τίτλο «Nέες Εξελίξεις στην Πληροφορική», η οποία απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς και μαθητές.

Ομιλητές θα είναι 9 Πανεπιστημιακοί Καθηγητές,  2 Σχολικοί Σύμβουλοι, 1 Υποψήφιος Διδάκτορας και Μαθητές από την Εθνική Ομάδα Πληροφορικής.

Η φόρμα υποβολής αιτήσεων για παρακολούθηση της Ημερίδας είναι διαθέσιμη στη διεύθυνση εδώ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ              ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

Χρυσό μετάλλιο στην ιστιοπλοία Κ17 – 420

Η μαθήτριά μας της Β Λυκείου Μυρτώ Παπαδοπούλου κατέκτησε την 1η θέση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιστιοπλοίας στην κατηγορία Κ17 κοριτσιών του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος 420 που ολοκληρώθηκε στο Περθ της Αυστραλίας στις 06/01/2018.

Ευχαριστούμε και τον Δήμαρχο Ν. Σμύρνης κ. Σταύρο Τζουλάκη που απέστειλε σχετική συγχαρητήρια επιστολή :

Χρυσό Μετάλλιο – Συγχαρητήρια σε μαθήτριά μας!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρουν την μαθήτριά μας της Β Λυκείου Μυρτώ Παπαδοπούλου για την κατάκτηση της 1ης θέσης στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιστιοπλοίας στην κατηγορία Κ17 κοριτσιών του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος 420 που ολοκληρώθηκε στο Περθ της Αυστραλίας.

Μυρτώ συγχαρητήρια και εις ανώτερα!