Διδακτικό Προσωπικό 2019-2020

ΘΕΟΛΟΓΟΣ: Παπανδρέου Ευθυμία

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ:  Θώδης Γεώργιος, Καρίμαλη Ευαγγελία, Λάζου-Μπαλτά Καλυψώ,   Λιτσάρδου Μαρία, Παπαδοπούλου Μαρία, Τσίκλης Ιωάννης, Ψευτογιάννη Ιωάννα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ: Αργύρη Παναγιώτα,  Σιώπη Καλλιόπη, Τζελέπης Αλκιβιάδης, Χασάπης Σωτήριος

ΦΥΣΙΚΟΙ: Γκερμπεσιώτη Αργυρώ, Δελής Νικόλαος, Διακόνου Μαρία,  Φανίδης Χρήστος

ΧΗΜΙΚΟΙ: Βαρελάς Γεώργιος (Χημικός Μηχανικός-Φυσικός), Μακεδόνας Χριστόδουλος

ΒΙΟΛΟΓΟΣ: Θεοδωρίδης Γεράσιμος, Κωστούρου Βασιλική

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Αρναούτη Ειρήνη, Χατζηκυριάκου Δέσποινα

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Κοπτερίδου Λουκία

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ: Παπαδάκη Χριστίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: Σαρίδου Ζωή

ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ: Δημητρέλιας Παναγιώτης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ: Μπελεσιώτη Κωνσταντίνα, Σβώλη Κωνσταντίνα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ: Γουρνά Σοφία, Σεϊσοπούλου Νικολέττα

Διδακτικό Προσωπικό 2018-2019

ΘΕΟΛΟΓΟΣ: Παπανδρέου Ευθυμία

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ:  Θώδης Γεώργιος, Καρίμαλη Ευαγγελία, Λάζου-Μπαλτά Καλυψώ,   Λιτσάρδου ΜαρίαΜιχαλακοπούλου ΓεωργίαΨευτογιάννη Ιωάννα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ: Αργύρη Παναγιώτα,  Σιώπη Καλλιόπη, Τζελέπης Αλκιβιάδης, Χασάπης Σωτήριος

ΦΥΣΙΚΟΙ: Γκερμπεσιώτη Αργυρώ,  Διακόνου Μαρία,  Φανίδης Χρήστος

ΧΗΜΙΚΟΙ: Χαβαριώτη Μαρία, Μακεδόνας Χριστόδουλος

ΒΙΟΛΟΓΟΣ: Θεοδωρίδης Γεράσιμος

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Αρναούτη Ειρήνη, Χατζηκυριάκου Δέσποινα

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Κοπτερίδου Λουκία

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ: Σβώλη Κωνσταντίνα

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ: Λέκκα Μαρία

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ: Παπαδάκη Χριστίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: Σαρίδου Ζωή (από Οκτώβριο 2018), Γκούντας Κωνσταντίνος (μέχρι Οκτώβριο 2018)

ΜΟΥΣΙΚΗΣ: Στίγκα Καλλιόπη

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ: Γουρνά Σοφία

Διδακτικό Προσωπικό 2017-2018

ΘΕΟΛΟΓΟΣ: Παπανδρέου Ευθυμία

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ:  Θώδης Γεώργιος, Καρίμαλη Ευαγγελία, Λάζου-Μπαλτά Καλυψώ,   Λιτσάρδου ΜαρίαΜιχαλακοπούλουΓεωργίαΤζάμου Αικατερίνη, Ψευτογιάννη Ιωάννα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ: Αργύρη Παναγιώτα,  Σιώπη Καλλιόπη, Τζελέπης Αλκιβιάδης, Χασάπης Σωτήριος

ΦΥΣΙΚΟΙ: Γκερμπεσιώτη Αργυρώ,  Διακόνου Μαρία,  Φανίδης Χρήστος

ΧΗΜΙΚΟΙ: Αγγελίδου Χρυσή,  Μακεδόνας Χριστόδουλος

ΒΙΟΛΟΓΟΣ: Θεοδωρίδης Γεράσιμος

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Αρναούτη Ειρήνη, Χατζηκυριάκου Δέσποινα

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ: Κοπτερίδου Λουκία

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ: Σβώλη Κωνσταντίνα

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ: Κασιμάτη Ρεγγίνα

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ: Παπαδάκη Χριστίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: Γκούντας Κωνσταντίνος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ: Γουρνά Σοφία