Δεκαπενταμελές Συμβούλιο 2013-2014

  • Βογιαντζόγλου Κωσταντίνος
  • Αντιπρόεδρος: Παπαδόπουλος Παναγιώτης 
  • Πρόεδρος: Παπαιωάννου Σταύρος
  • Βασιλάκη Όλγα
  • Λορετζάτος Σπύρος
  • Παπαναστασοπούλου Χριστίνα
  • Ταμείας: Ορφανόπουλος Αλέξης
  • Γραμματέας: Δαμιανού Ηλιάνα
  • Μιχαλακόπουλος Βασίλης
  • Εγγλέζου Χριστιάννα
  • Ζωγράφος Γιώργος
  • Χίου Τάσος
  • Φωστηρόπουλος Στάθης 
  • Μερετσόλιας Κωνσταντίνος
  • Φαρμάκης Αλέξανδρος

 

Πενταμελή Τμημάτων της Α' Λυκείου 2013-2014

~Α1~

  • Πρόεδρος: Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος
  • Γραμματέας: Αλωνιστιώτης Ιωάννης
  • Ταμίας: Δαμιανού Ηλιάνα
  • Μέλη: Ακτύπη Αγγελική-Διονυσία, Αλωνιστιώτη Κωνσταντίνα

~Α2~

  • Πρόεδρος: Μερετσιόλας Κωνσταντίνος
  • Γραμματέας: Καριώρη Ειρήνη
  • Ταμίας: Κρασανάκη Μαρία-Ιωάννα
  • Μέλη: Μάρρας Δημήτρης, Μάρρα Ιωάννα

 ~Α3~

    • Πρόεδρος: Νασσιμπιάν Οδυσσέας
    • Γραμματέας: Παπαγεωργίου Μαρία
    • Ταμίας: Μπούσμπουρα Παναγιώτα
    • Μέλη: Ρουπακιώτης Γεράσιμος, Ροδόπουλος Γεώργιος

~Α4~

    • Πρόεδρος: Τσιλιγιάννης Αντώνιος
    • Γραμματέας: Τριανταφύλλου Μαρία
    • Ταμίας: Τριπολιτσιώτης Παναγιώτης
    • Μέλη: Χαρατσή Βασιλική, Στέφου Ασημίνα

Πενταμελή Τμημάτων της Β' Λυκείου 2013-2014

~Τμήμα Β1~

  • Πρόεδρος: Θωμαδάκη Αλεξάνδρα
  • Γραμματέας: Ζώρζου Λουίζα 
  • Ταμίας:  Καλλανιώτη Μυρτώ 
  • Μέλος: Διονυσόπουλος Παύλος 
  • Μέλος: Αβδελάς Βαγγέλης

~Τμήμα Β2~

  • Πρόεδρος: ΚώτσαρηςΖήβας Γιώργιος
  • Γραμματέας: Μακάρογλου Ειρήνη
  • Ταμίας: Κωσταράκης Βασίλης
  • Μέλος: Λαουτάρης Γιώργος
  • Μέλος: Μήτσουρα Ρόδη

~Τμήμα Β3~

  • ΠρόεδροςΤράγκας Δημήτριος 
  • Γραμματέας: Πελεκούδας Ιωάννης
  • Ταμίας: Χονδρέλλης Γιώργος
  • Μέλος: Τσελέπη Αναστασία
  • Μέλος: Πετσέλης Δημήτρης

Πενταμελή Τμημάτων της Γ' Λυκείου 2013-2014

~Τμήμα Γ1~

  • Πρόεδρος: Γκλουφάς Απόστολος
  • Γραμματέας: Ανδριοπούλου Σπυριδούλα
  • Ταμίας: Ανδριόπουλος Θανάσης
  • Μέλη: Καλογεροπούλου Τζίνα

 

~Τμήμα Γ2~

  • Πρόεδρος: Κωστάκης Αλέξης 
  • Γραμματέας: Λορεντζάτος Σπυρίδων
  • Ταμίας: Ορφανόπουλος Αλέξης
  • Μέλη: Λάδη Ελένη, Παπαδήμας Ζωγράφος

 

~Τμήμα Γ3~

  • Πρόεδρος: Παπαναστασοπούλου Χριστίνα
  • Γραμματέας: Παυλάκου Αφροδίτη 
  • Ταμίας: Τσαούσης Διονύσης
  • Μέλη: Παφύλα Βασιλική, Τζουνάκος Ρωμανός

Δεκαπενταμελές Συμβούλιο 2012 - 2013

  1.  Ανδρουλιδάκης Λευτέρης
  2.  Αβραμόπουλος Δημήτρης
  3.  Παπαϊωαάννου Σταύρος
  4.  Καρδαμπίκης  Στρατής
  5.  Ζωγράφος Γιώργος
  6.  Μιχαλακόπουλος Βασίλης
  7.  Μπουκουβάλας Αλέξανδρος
  8.  Βλάχος Μάριος
  9.  Τζελέπη Αναστασία
  10.  Μπασιούκας Κωσταντίνος
  11.  Παφύλα Βασιλική
  12.  Παππά Μαρία
  13.  Ελεύθερος Αλέξανδρος
  14.  Μοϊάνος Δημήτρης
  15.  Παπαδόπουλος Παναγιώτης

Πενταμελή Τμημάτων της Α' Λυκείου 2012-2013

~Α1~

  • Πρόεδρος: Θεοδόσης Διονύσης
  • Γραμματέας: Ζώρζου Λουίζα
  • Ταμίας: Θωμαδάκη Αλεξάνδρα
  • Μέλη: Ζωγράφος Γιώργος, Αβδελάς Ευάγγελος

~Α2~

  • Πρόεδρος: Κώτσαρης - Ζήβας Γιώργιος
  • Γραμματέας: Κατσικαδάκος Νίκος
  • Ταμίας: Μάσσιος Σπυρίδων
  • Μέλη: Λαουτάρης Γιώργος, Κωσταράκης Βασίλειος

 ~Α3~

  • Πρόεδρος: Τζελέπη Ανασταστία
  • Γραμματέας: Ρωμανός Ιάσωνας
  • Ταμίας: Τράγκας Δημήτριος 
  • Μέλη: Χαρδαλούπας Παναγιώτης, Πελεκούδας Ιωάννης

 

Πενταμελή Τμημάτων της Β' Λυκείου 2012-2013

~Τμήμα Β1~

  • Πρόεδρος: Γκλουφάς Απόστολος
  • Γραμματέας: Ανδριοπούλου Σπυριδούλα 
  • Ταμίας: Ανδριόπουλος Αθανάσιος 
  • Μέλη: Καλογεροπούλου Γεωργία, Κλειδή Θένια

~Τμήμα Β2~

  • Πρόεδρος: Παπαδόπουλος Παναγιώτης Πρόδρομος
  • Γραμματέας: Παπαϊωάννου Σταύρος 
  • Ταμίας: Ορφανόπουλος Αλέξιος
  • Μέλη: Μποκέα Καλλιόπη, Λορετζάτος Σπυρίδων 

~Τμήμα Β3~

  • Πρόεδρος: Παφύλα Βασιλική
  • Γραμματέας: Πυλαρινού Γεωργία
  • Ταμίας: Παπαναστασοπούλου Χριστίνα
  • Μέλη: Παυλάκου Αφροδίτη, Τσαούσης Διονύσης